{ this.loadGoogleMapsAPI(); }, loadAll: function () { this.loadGoogleMapsAPI(); this.loadGoogleTagManager(); this.loadMatomo(); } };

Nové řešení pro přesnější a výkonnější dávkování

METER MIX® představuje novou PAR 3CM – upgradovatelný dávkovací přístroj se snadnou obsluhou pro různé aplikace.

METER MIX® představuje novou PAR 3CM – upgradovatelný dávkovací přístroj se snadnou obsluhou pro různé aplikace.

PAR 3CM je nejnovějším modelem z řady vysoce přesných pístových čerpadlových systémů. Vyznačuje se především přesností dávkování, možností upgradovat určité díly a snadnou obsluhou. K tomu je vhodný na širokou škálu aplikací jako např. lepení, zalévání elektronických komponentů, štětců, anebo vylévání forem. PAR 3CM dokáže zpracovat nízko až středně viskózní média jako je polyuretan, epoxid anebo silikon. Kromě toho se tento systém spoléhá na osvědčenou in-line drive technologii svého předchůdce PAR 3C, ke které navíc přidal ,,modulární platformu”.

Dávkovací a směšovací systém PAR 3CM byl navržen a vytvořen speciálně tak, aby se na něj dal snadno a rychle namontovat široký výběr dílů. Na přístroji se nachází PLC systém Omron s pětipalcovým barevným dotykovým displejem a naprogramovanými modulárními možnostmi jako je výhřev, míchání a monitorování hladiny.

To přináší velmi vysokou flexibilitu, díky které obsluha může přidávat a odebírat funkce systému jednoduše tak, že připojí a odpojí určitý komponent. Další výhodou takového modulárního systému je možnost kdykoli podle potřeby dodatečně vyměnit komponenty, třeba v případech, kdy se mění dávkovaný materiál.

Systém PAR 3CM je schopen automaticky ovládat velikost dávky. Ať už chcete dávkovat 5g anebo 500g, stačí pouze naťukat tento objem na obrazovku a PAR 3CM už se postará o kalkulaci a vše ostatní.

Pokud se zajímáte o kompletní technickou specifikaci PAR 3CM, anebo jiného systému METER MIX®, náš obchodní zástupce Vám rád poradí.