{ this.loadGoogleMapsAPI(); }, loadAll: function () { this.loadGoogleMapsAPI(); this.loadGoogleTagManager(); this.loadMatomo(); } };

Školení distributorů

Předáváme zkušenosti novým i stávajícím partnerům

V prostorech společnosti METER MIX® Systems se nedávno sjeli stávající i noví distributoři z celého světa, aby se zúčastnili technického a obchodního školení pro pokročilé. Dotyční zástupci do výrobního střediska METER MIX® Systems v britském městečku Rushden dorazili až z Číny, Itálie, Beneluxu, Norska, Finska, Rumunska, Maďarska, Ukrajiny, Španělska, USA, Indie, Jižní Korey, Turecka a Israele. Díky školení měli možnost získat hlubší znalosti o kompletním portfoliu technologie METER MIX® Systems, včetně ovládání strojů, jejich funkčnosti a pokročilých funkcích.

Společnost METER MIX® Systems je hrdá na to, že mohla tyto nové distributory přivítat do svého kruhu a jako součást koncernu HILGER & KERN GROUP bude i nadále usilovat o rozšíření globálního pokrytí, tak, aby svým zákazníkům v budoucnosti mohla poskytnout tu nejlepší obchodní podporu a after-sales servis.

Pokud máte zájem přidat se k našemu světovému týmu, neváhejte oslovit Meter Mix® Systems UK. Seznam všech distributorů najdete zde.