{ this.loadGoogleMapsAPI(); }, loadAll: function () { this.loadGoogleMapsAPI(); this.loadGoogleTagManager(); this.loadMatomo(); } };

O nás

Spolehlivá a kvalitní technologie již od 1989

O METER MIX® Systems

Spolehlivé řešení pro aplikace dvoukomponentních materiálů a maziv

Společnost METER MIX® Systems byla založena v roce 1989 s cílem vyrábět spolehlivé stroje na zpracování jedno a dvoukomponentních materiálů. Zařízení METER MIX® již několik dekád úspěšně zpracovávají pryskyřice na bázi epoxidu, polyuretanu, silikonu, polysulfidu, polyesteru a metakrylátu, stejně jako maziva a oleje, které se užívají v nejrůznějších výrobních procesech. Náš tým vždy spolupracuje jak se zákazníkem, tak i s dodavatelem materiálu (buď navrženého zákazníkem, anebo doporučeného námi), tak, aby naše technologické řešení bylo přesně na míru aplikaci i dávkovanému materiálu. Jako společnost samozřejmě plně respektujeme důvěrnost informací o projektech, na kterých spolupracujeme.

METER MIX® Systems je členem skupiny HILGER & KERN GROUP,  která je již přes 90 let spolehlivým dodavatelem i partnerem vývoje a servisním partnerem pro společnosti v různých průmyslových odvětvích. HILGER & KERN GROUP zaměstnává přes 350 zaměstnanců a je zastoupena dceřinými společnostmi nebo distributory ve více než 40-ti zemích světa.

Výzkum a vývoj

Jako výrobce dávkovací a směšovací technologie si chceme být jisti, že naše výrobky budou schopné zpracovat i ty nejmodernější materiály a jejich aplikace. Proto při vývoji úzce spolupracujeme se všemi předními materiálovými výrobci a naše komponenty a stroje podřizujeme obsáhlému testování. 

Certifikace

METER MIX® Systems Ltd je ISO 9001:2008 certifikovaná společnost. Veškeré naše stroje splňují nejnovější Britské, Evropské a mezinárodní směrnice a nesou plnou certifikaci CE.

Kariéra

Oblast dávkovací a míchací technologie společně s naší rychle rostoucí společností vytvářejí jedinečnou příležitost pohybovat se v opravdu dynamickém prostředí. Společně můžeme rozvíjet inovativní myšlenky a dosáhnout mezinárodního úspěchu.
Pro aktualizovanou nabídku pracovních pozic klikněte zde.