{ this.loadGoogleMapsAPI(); }, loadAll: function () { this.loadGoogleMapsAPI(); this.loadGoogleTagManager(); this.loadMatomo(); } };

Zákaznický servis

Ozvěte se našemu obchodnímu a technickému týmu!

Náš zákaznický servis

Od zajištění náhradních dílů a spotřebních dílů až po certifikaci a školení

Společnost METER MIX® Systems se vždy inspirovala cílem vytvořit plně funkční a spolehlivou technologii pro široké spektrum výrobních linek. Naše snaha o jeho dosažení se odráží např. v tom, že jsme první v oboru dávkovací a míchací technologie, kdo zavedl strukturovaný prevenční údržbový plán a prodlouženou záruku. Každý náš stroj, stejně jako veškeré díly, je před tím, než putuje k zákazníkovi, pečlivě a důkladně testován. Zkušení a plně proškolení technici společnosti METER MIX® Systems jsou připraveni zprovoznit nový systém přímo u zákazníka a poskytnout obsluze plné školení. Následné preventivní údržbové zásahy provádíme buď na bázi servisní smlouvy, anebo v případě potřeby zákazníka. Dle přání provádíme servis stroje přímo na místě, popřípadě nabízíme možnost zaslat ho do našeho technologického centra. Standardní díly, servisní sady a spotřební zboží, jako statické míchací trubice, jsou volně dostupné ze skladu.

Náhradní díly

Zákazníky, kteří si zajišťují vlastní údržbu, zásobujeme servisními sadami na všechny hlavní části strojů. Sady jsou bezpěčně zabaleny tak, aby při přepravě nedošlo k jejich poškození a zaslány společně s detailním technickým nákresem a dokumentací, s pomocí jichž je práci schopný provést i firemní technik. Spotřební zboží, jako jsou statické míchací trubice, násady a trysky, jsou vždy dostupné přímo ze skladu a za příznivé ceny. 

Ukázky a vzorkování

V našem testovacím a ukázkovém centru na Rushdenské základně provádíme ukázky naší technologie pro případné zájemce. Zde take provádíme testování systémů a vzorkování s materiálovou hmotou před jejich odesláním a dále nabízíme vzorkování provedené přímo ve vaší výrobě, když je toto vhodnější možnost.

Školení

METER MIX® Systems poskytuje kurzy školení jak pro obsluhu zařízení, tak i pro personál údržby. Školení můžeme uskutečnit buď u nás v METER MIX® Systems anebo přímo ve výrobních prostorách zákazníka. Jejich obsah jsme uspořádali tak, aby si účastníci odnesli základní kompetentnost ohledně funkcí daného zařízení, jeho hlavních částí a procesů zajišťujících jeho správný běh. Chceme naše zákazníky podpořit v jejich schopnosti samostatně provádět údržbu a řešit problémy vlastními silami, tudíž rychle a s minimálními náklady. 

Aplikační poradenství

V METER MIX® Systems máme k dispozici skupinu odborníků s dlouholetou zkušeností v oboru dávkování a směšování. Ti jsou připraveni zodpovědět veškeré otázky ohledně technologie zákazníků a společně najít nejvhodnější řešení aktuální situace. Zakládáme si na neutrálním přístupu a spolupracujeme tedy úzce s ostatními dodavateli využívanými zákazníkem, např. při výběru materiálu. Na druhou stranu jsme také připraveni jednat s výrobci, abychom našli nejvhodnější materiál v případě přání zákazníka.