{ this.loadGoogleMapsAPI(); }, loadAll: function () { this.loadGoogleMapsAPI(); this.loadGoogleTagManager(); this.loadMatomo(); } };

Efektivní dávkovací a směšovací systémy pro zalévání elektroniky

METER MIX® nabízí flexibilní a spolehlivá řešení

Pro zpracování dvousložkových zalévacích hmot na bázi epoxidové pryskyřice, polyurethanu nebo silikonu je důležitých mnoho faktorů. Obě složky musí být přesně odměřeny a promíchány. Zpracování materiálu předpokládá správnou teplotu a viskozitu. Dále je třeba zabránit tvorbě nežádoucích vzduchových bublin v materiálu v zásobníku. 

METER MIX® nabízí dávkovací a směšovací systémy, které splňují přesně tyto požadavky a mohou být použity k optimálnímu zalití elektrických a elektronických součástek. „Naše systémy jsou robustní a snadno se s nimi manipuluje,“ říká Geoff Woolley, obchodní ředitel společnosti METER MIX®. „Z tohoto důvodu se i noví uživatelé mohou rychle naučit zařízení obsluhovat.“ Manipulace se strojem je intuitivní, zásobníky na materiál lze naplnit v několika krocích.

"Naše dávkovací a směšovací stroje lze vybavit vyhřívanými zásobníky, hadicemi a čerpadly, aby byla zajištěna správná teplota a viskozita materiálů pro dosažení optimálního procesu zalévání, "říká pan Woolley. Je možné zvolit evakuací materiálu (odvzdušnění), čímž se účinně zamezí tvorbě vzduchových bublin v materiálu v zásobníku, které by se poté objevily v dávce na zalití součástky. Vakuové zásobníky se zvolí také tehdy, pokud materiál vyžaduje před dávkováním vakuové odvzdušnění. Rychlost průtoku a objem dávky lze nastavit individuálně. Materiál může dávkovat operátor ruční pistolí nebo lze nanášet automaticky pomocí robota. Citlivé elektronické součásti jsou po zalití optimálně chráněny před vlhkostí, prachem a poškozením.

Zalévání elektronických komponentů polyuretanem

Na našem YouTube kanálu můžete shlédnout video o dávkovacím systému METER MIX® PAR 3C.