{ this.loadGoogleMapsAPI(); }, loadAll: function () { this.loadGoogleMapsAPI(); this.loadGoogleTagManager(); this.loadMatomo(); } };

Školení nových distributorů v oblasti 2K technologie

Budujeme světovou síť odborníků

Do sídla společnosti HILGER & KERN GROUP v německém Mannheimu se začátkem týdne sjelo dvanáct distributorů, aby se zúčastnili dvoudenního školení na dvoukomponentní produkty technologie METER MIX®. Zastupitelé společností HILGER & KERN GROUP a METER MIX® Systems společně s radostí uvítali tyto nové partnery, kteří dorazili z Ruska, Turecka, Běloruska a Německa.

Školení vedl pan Geoff Woolley, obchodní manažer ve firmě METER MIX® Systems. Zúčastnění měli možnost získat kompletní přehled o stávajícím 2K portfoliu a seznámit se detailně s funkčností a ovládáním jednotlivých dávkovacích systémů. Se skupinou se přišel osobně setkat i jeden z členů představenstva skupiny HILGER & KERN GROUP, pan Daniel Geier. Toto školení je součástí snahy britského výrobce METER MIX Systems o rozvinutí své prodejní sítě a zdokonalení zákaznického servisu v oblasti střední a východní Evropy. Tomuto zaměření předcházelo uvedení technologie METER MIX® na americký trh, které úspěšně proběhlo koncem minulého roku.

Společnost METER MIX® je hrdá na to, že mohla tyto nové distributory přivítat do svého kruhu a jako součást koncernu HILGER & KERN GROUP bude i nadále usilovat o rozšíření globálního pokrytí, tak, aby svým zákazníkům v budoucnosti mohla poskytnout tu nejlepší obchodní podporu a after-sales servis.

Pokud máte zájem přidat se k našemu světovému týmu, neváhejte oslovit METER MIX® UK. Seznam všech distributorů najdete zde.